Industrial EquipmentOmron Automation and Safety SGE-365-4-0250 00100M
SGE-365-4-0250 00100M
5S-SGE-365-4-0250 00100M
SGE-365-4-0250 00100M
- Hirose
- 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
- JST
- 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated